Aktualności

Personel naszego przedsiębiorstwa pogrzebowego podchodzi z szacunkiem i pełnym zaangażowaniem do każdego zlecenia. Kierując się sugestiami najbliższych zmarłego, organizujemy godny pogrzeb i ceremonię pogrzebową oraz zapewniamy kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności.

Mieliśmy też zaszczyt uczestniczyć w organizacji ostatniego pożegnania wielu wybitnych Polaków.

Przedstawiamy Państwu nasze najnowsze limuzyny pogrzebowe

Na początku czerwca 2017 nasza flota limuzyn pogrzebowych wzbogaciła się o dwa Jaguary XF Grand Aurora, stworzone na nasze specjalne zamówienie przez włoską fimę Pilato.
Są to pierwsze egzemplarze tego modelu na Świecie. 
Nasz najnowszy nabytek został już przetestowany przez redaktorów motoryzacyjnych. Wyniki tego testu można zobaczyć między innymi w listopadowym wydaniu magazynu CKM.

04 października 2017

14 maja 2014.

W Warszawie odbył się pogrzeb ś. p. płk. pilota Zdzisława Krasnodębskiego, dowódcy legendarnego Dywizjonu 303 i weterana wojny polsko-bolszewickiej 1920 r. oraz jego żony Wandy, żołnierza AK i uczestniczki  Powstania Warszawskiego.

Dowódca Bazy Lotnictwa Transportowego wystosował podziękowania dla Janiny i Łukasza Koperskich, którzy zorganizowali oprawę ostatniej drogi zmarłych bohaterów.

15 lutego 2014r.

Pożegnaliśmy znanego dziennikarza Tadeusza Mosza.

W ostatniej drodze towarzyszyli mu najbliżsi, przyjaciele i znajomi, którzy w kondukcie pogrzebowym udali się na Cmentarz Wojskowy na Warszawskich Powązkach.

28 stycznia 2013r.

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Koperski całościowo obsługiwało uroczystości pogrzebowe ś.p. ks. kard. Józefa Glempa, Prymasa Polski.

8 lipca 2011r.

Na Cmentarzu Wojskowym na Warszawskich Powązkach pożegnaliśmy wybitną postać polskiej kultury – Macieja Zembatego – poetę, satyryka, scenarzystę, reżysera radiowego, muzyka, barda i tłumacza, głównie poezji Leonarda Cohena.

24 kwietnia 2010r.

W Grodzisku Mazowiecki z wojskowymi honorami pożegnaliśmy pilota majora Arkadiusza Protasiuka, tragicznie zmarłego w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem.

20 kwietnia 2010r.

W Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie pożegnaliśmy tragicznie zmarłego w katastrofie pod Smoleńskiem ks. infułata Zdzisława Króla.

14 kwietnia 2010r.

Uczestniczyliśmy w kondukcie żałobnym w drodze z płyty warszawskiego lotniska na halę Torwaru przewożąc ciało tragicznie zmarłego w katastrofie pod Smoleńskiem Władysława Stasiaka – szefa Kancelarii Prezydenta RP w latach 2009-2010.