Aktualności

Personel naszego przedsiębiorstwa pogrzebowego podchodzi z szacunkiem i pełnym zaangażowaniem do każdego zlecenia. Kierując się sugestiami najbliższych zmarłego, organizujemy godny pogrzeb i ceremonię pogrzebową oraz zapewniamy kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności.

Mieliśmy też zaszczyt uczestniczyć w organizacji ostatniego pożegnania wielu wybitnych Polaków.

14 maja 2014.

W Warszawie odbył się pogrzeb ś. p. płk. pilota Zdzisława Krasnodębskiego, dowódcy legendarnego Dywizjonu 303 i weterana wojny polsko-bolszewickiej 1920 r. oraz jego żony Wandy, żołnierza AK i uczestniczki  Powstania Warszawskiego.

Dowódca Bazy Lotnictwa Transportowego wystosował podziękowania dla Janiny i Łukasza Koperskich, którzy zorganizowali oprawę ostatniej drogi zmarłych bohaterów.

15 lutego 2014r.

Pożegnaliśmy znanego dziennikarza Tadeusza Mosza.

W ostatniej drodze towarzyszyli mu najbliżsi, przyjaciele i znajomi, którzy w kondukcie pogrzebowym udali się na Cmentarz Wojskowy na Warszawskich Powązkach.

28 stycznia 2013r.

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe Koperski całościowo obsługiwało uroczystości pogrzebowe ś.p. ks. kard. Józefa Glempa, Prymasa Polski.

8 lipca 2011r.

Na Cmentarzu Wojskowym na Warszawskich Powązkach pożegnaliśmy wybitną postać polskiej kultury – Macieja Zembatego – poetę, satyryka, scenarzystę, reżysera radiowego, muzyka, barda i tłumacza, głównie poezji Leonarda Cohena.

24 kwietnia 2010r.

W Grodzisku Mazowiecki z wojskowymi honorami pożegnaliśmy pilota majora Arkadiusza Protasiuka, tragicznie zmarłego w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem.

20 kwietnia 2010r.

W Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie pożegnaliśmy tragicznie zmarłego w katastrofie pod Smoleńskiem ks. infułata Zdzisława Króla.

14 kwietnia 2010r.

Uczestniczyliśmy w kondukcie żałobnym w drodze z płyty warszawskiego lotniska na halę Torwaru przewożąc ciało tragicznie zmarłego w katastrofie pod Smoleńskiem Władysława Stasiaka – szefa Kancelarii Prezydenta RP w latach 2009-2010.